Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaSchoolnieuws

 29/83 

Bijeenkomst Vakschool Technische Installaties bij ons op school

Ruim dertig vertegenwoordigers van opleidingen en bedrijven kwamen op 5 oktober naar onze school voor een bijeenkomst over de Vakschool Technische Installaties (VTI). Dit in het kader van Masterplan Techniek. We zijn er trots op dat het Bredero Beroepscollege als locatie voor deze bijeenkomst is gekozen.

De vakschool moet er onder andere aan bijdragen dat meer jongeren kiezen voor installatietechniek. Met een subsidieaanvraag bij het Regionaal Investeringsfonds via het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) wil de vakschool zijn plannen meer handen en voeten geven.

Artikel over de bijeenkomst:
Vakschool Technische Installatie vraagt subsidie aan bij Regionaal Investeringsfonds

Meer informatie Masterplan Techniek:
www.amsterdam.nl/masterplantechniek


Onze schooldirecteur Hans van der Valk tijdens de bijeenkomst.